uvádí...
14. logistické fórum LOG-IN

Program

Aktuální témata, top přednášejíci
Konferenční den
18. 10. 2017
8:00 - 9:00

Registrace

9:00 - 13:00

Odborný program – dopolední část

Úvodní slovo

Pružnost a inovace vládnou světem

Neustála změna je jedinou konstantou 21. století. Žijeme v době kdy ke změnám dochází díky novým technologiím exponenciálně. Pro organizace, které chtějí uspět platí, že pružnost a inovace jsou nutnou podmínkou přežití a úspěchu.

Jan Mühlfeit

Přínos zahraničních skladových investic pro ČR

Jakub Holec, 108 AGENCY
Vladimír Pikora

Chytrý obal umožní zjistit aktuální polohu

Nově vyvinutý aktivní RFID tag, který umí určit svoji polohu v rámci podnikové WiFi sítě. Unikátní je v tom, že jeho výdrž baterie je několik let, zatímco dnešní tagy vydrží jen několik dní. Označit tak obal tímto tagem umožní zjistit skutečnou polohu obalu a předmětu za velmi malých nákladů.

Jakub Unucka, GABEN

Hub & Spoke FMCG Logistic Model

Měnící se chování lidí a opětovně rostoucí popularita bydlení v centrech měst vede obchodní řetězce k otevírání menších prodejen s potravinami v těchto místech. Jejich efektivní zásobování mrazenými potravinami za použití velikostně odpovídajících vozidel řeší „Hub & Spoke FMCG Logistic Model“ vyvinutý společností MD logistika původně pro obchodní řetězec Billa. Projekt získal v roce 2016 titul Logistický projekt roku v ČR a postoupil jako jediný český zástupce do soutěže o evropský logistický projekt roku 2017 Evropské logistické asociace (Gold Medal ELA Award), kde se probojoval mezi šestici finalistů z celého kontinentu.

Kateřina Kačírková, MD LOGISTIKA

Logistika 2.0 v pojetí e-commerce

Inovace od A do Z. Co je základem pro efektivní zpracování zboží v prostředí e-commerce, jak uvažujeme a proč to všechno děláme.

Jan Klička, ALZA.CZ

Využití CNG v běžné logistické praxi

CNG jako ekologická inovace od osobních aut až po kamiony. Případová studie plná zkušeností a poznatků.

Vladimír Handl, DB SCHENKER

Přínos Certifikace služeb a jeho využití v praxi

Stanislav Moučka, BUREAU VERITAS
Jiří Svoboda, FM ČESKÁ
13:00 - 14:00

Oběd a BizLOG

Věnujte 10 minut pro nový business! Zúčastnite se organizovaných setkání mezi partnery fóra a účastníky, které proběhnou během polední přestávky.

14:00 - 17:30

Odborný program – odpolední část

18:00 - 21:00

Večerní koktejl