uvádí...
13. logistické fórum LOG-IN

Program

Aktuální témata, top přednášejíci
Konferenční den
20. 10. 2016

Registrace

Odborný program

Během 9 hodin vám představíme nejlepší případové studie a inovace na logistickém trhu. Přednášet a diskutovat přijdou na LOG-IN přední odborníci v logistice, a to odborníci z praxe, nikoliv teoretici nebo politici. Žádné omílání známých plánů o výstavbě dopravní infrastruktury, žádné řeči o významu naší logistiky pro evropský region, ale praktické a užitečné informace a nenahraditelná inspirace pro každodenní logistickou praxi, pro zvýšení efektivity vaší logistiky!

LOG-IN 2016 – výběr z programu

Hyundai Nošovice – řízení materiálových toků  – případová studie
Proces objednávání a řízení materiálových toků v nošovickém závodě automobilky Hyundai. Interní i externí logistické operace.
Jan Planka, material management / logistic manager, Hyundai Motor Manufacturing Czech
Pilulka Distribuce – multikanálová logistika – případová studie
E-shop, velkoobchod, vlastní lékárny – multikanálová distribuce farmaceutik a lékárenského zboží. Logistické řešení s minimální skladovou zásobou. Doručení spotřebitelům po Praze od 60 minut.
Michal Hanáček, ředitel společnosti CZ/SK

MD logistika – CSR – případová studie
Ojedinělý projekt politiky společenské odpovědnosti v logistické firmě s cílem získat konkurenční výhodu. Pokrývané oblasti, cíle projektu, proces zavádění, první výsledky a přínosy.
Robert Kuchar, generální ředitel, MD logistika

Pack to Light – případová studie 

Prezentace nového řešení kompletace zásilek na centrálním skladě kování společnosti Démos trade v Ostravě. Připravenost pro dvojnásobný expediční výkon.

Martin Péťa, ředitel logistiky, Démos trade

Jiří Novotný, jednatel, LOGICON Partner

Promítané značení podlah – inovace
Co dělat, když nátěr na podlaze nevydrží, nelze ho v daném místě aplikovat nebo pokud je potřeba značení průběžně měnit? Řešení existuje – projektor.
Jiří Janouš, majitel, J.A.CLEAN

Budovy pro logistiku e-shopů– analýza

Specifika budov pro provoz distribučních center e-shopů. Jaký vliv na budovy má vyšší podíl automatizace? Jak se řeší prostor pro rychlý růst?

Michal Barthell, Business Development, 108 Agency

Nájemní smlouva – panelová diskuse
Jak si nájemce může vyjednat co nejlepší podmínky v nájemní smlouvě? Na co si dát pozor? Co se dopředu neříká, ale je nutné s tím počítat? Jak na prodloužení nájmu? Jak řešit expanzi?

Businesslog

Věnujte 10 minut pro nový business! Zúčastnite se organizovaných setkání mezi partnery fóra a účastníky, které proběhnou během polední přestávky.

Občerstvení a prostor pro networking