uvádí...
16. logistické fórum LOG-IN | 21.listopadu 2019

Reference

Řekli o fóru...

Přišel jsem ze zvědavosti. Už jednou jsem na této akci byl před několika lety, to se pořádala ještě na Václavském náměstí. Fórum je určitě zajímavé, protože se v oboru pořád něco děje a zde člověk načerpá informace v koncentrované podobě. Zajímavé, příště asi přijdu zase.

Zdeněk Nový, jednatel, Transtechnik CS

Protože navštěvuji hodně podobných akcí a prezentací, mohu říci, že LOG-IN je na velmi vysoké úrovni. Setkali jsme se tu s mnoha logistickými odborníky. Na konferenci jsme představili hlavně produkt Power-Batt, který se aplikuje do baterií a má za úkol je oživit a prodloužit životnost.

Kateřina Havlíková, projektový manažer, Unikont Group

Co se týká programu, tak mě LOG-IN příjemně překvapil. Stihl jsem například přednášku o RFID pana Šmidlíka z Yusenu. Je to konkurenční technologie, tak jsem chtěl vědět, na co se máme připravit. Jinak naši expozici navštívili lidé ze zajímavých firem z oboru. Pro řadu z nich je čtení kódu trochu neobvyklá oblast, protože sice pracují v logistice, ale nejdou až do takových detailů. Nechali se informovat o tom, jak vypadá čtení kódu na základě zpracování obrazu, nikoliv laserovou technologií.

Jan Kučera, obchodní inženýr, Cognex

Obecně bych řekl, že na tomto ročníku nebyla slabá prezentace. Velmi mě zaujal cross-docking ve smyslu nového nástroje, který by mohl napomoci ke sdílení. Z hlediska logistických inovací považuji stoprocentně za klíčové udržitelný rozvoj a druhotné zužitkování přebytků výroby. Protože v logistice a v celých globálních řetězcích jsou jich takové objemy, že ničíme obrovským způsobem životní prostředí. Nemluvě o efektivitě.

Michael Rada, prezident, IBSCD LAB